Oświetlenie sal weselnych - Dekoracja światłem

Nie każda sala weselna czy restauracja posiadają ciepłe, klimatyczne oświetlenie, które sprzyja towarzyskim rozmowom i wspólnej zabawie na parkiecie. Zdarza się, że jasne ściany i zbyt ostre światło zniechęcają gości weselnych do biesiadowania. 

Rozwiązaniem tego problemu jest dekoracja sali światłem, którą oferujemy w ramach naszej usługi. Odpowiednie podświetlenie sali weselnej sprawi, że goście będą się czuć bardziej kameralnie i przytulnie i chętniej zintegrują się na parkiecie.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do dekoracji sali światłem. W zależności od efektu, jaki młoda para chce uzyskać, możemy zamienić nijakie pomieszczenie w eleganckie wnętrze (kolory zimne) lub ocieplić mało przytulną salę używając ciepłych barw. Możemy też użyć odcieni, które będą stanowić dopełnienie koloru przewodniego, jaki wybrali narzeczeni na swoje wesele. Wachlarz kolorów jest bardzo szeroki, dostępne są wszystkie barwy z palety RGB.

Do oświetlenia sali weselnej używamy reflektorów (posiadamy 24), które emitują światło na ściany, wnęki, filary oraz inne, ciekawe elementy architektoniczne, które chcemy podkreślić. Uzupełnieniem statycznego oświetlenia wnętrza są ruchome głowy, które w dynamiczny sposób oświetlają parkiet. Głowy są ustawione na aluminiowych kratownicach podświetlonych reflektorami RGB. Całość dopełnia mgła, która przepięknie kontrastuje z dynamicznym oświetleniem parkietu.

Oświetlenie sal weselnych - przykładowe realizacje:

Oświetlenie na wesele - sprzęt:

CMS

4 ruchome głowy Evolights iq150s

CMS

8 belek ledowych American DJ Ultra Bar 6H

CMS

Wytwornica mgły Antari Z350

CMS

16 Reflektorów ledowych

CMS

2 Ruchome głowy Martin Rush MH5

Zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje oraz czy jesteśmy dostępni w dniu Twojej imprezy ślubnej?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na adres: kontakt@djwgarniturze.pl

Na wszystkie zapytania staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin.

Ślub bierze się raz w życiu (przynajmniej takie jest założenie) więc ciężko jest „przetestować” dj wodzirej przed podjęciem decyzji.

Co może pomóc? Opinie par, którym mieliśmy już przyjemność zapewnić oprawę muzyczno-konferansjerską wesela.