Usługi dodatkowe - saksofonista i animator dla dzieci

Występ saksofonisty na weselu

Wejście na salę weselną, powitanie gości, pierwszy taniec, oczepiny… niektóre momenty przyjęcia weselnego są wyjątkowo ważne i warto pokreślić ich uroczysty charakter czymś niestandardowym. Na przykład występem muzyka na żywo!

Współpracujemy z saksofonistą, który nie tylko uświetni kluczowe momenty przyjęcia ale także urozmaici przerwy na posiłek, tworząc nastrojową muzykę tło. Możecie też zaskoczyć swoich gości niezwykłymi improwizacjami granymi na saksofonie podczas bloków tanecznych.

konfetti
konfetti

Animator dla dzieci na wesele

Dzieci na weselu to radość, spontaniczność, zabawa… ale i obowiązek. I nie ma się co oszukiwać – rodzice malucha mają małą szansę na beztroskie szaleństwo na parkiecie. Chyba, że mają zapewnioną profesjonalną opiekę animatora dla dzieci.

Współpracujemy z animatorką, która pracę z dziećmi ma we krwi. Malowanie buziek, zabawy z bańkami mydlanymi, zabawy ruchowe, mini olimpiady… to tylko kilka z wielu propozycji dla najmłodszych gości.

konfetti
Animator dla dzieci

Zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje oraz czy jesteśmy dostępni w dniu Twojej imprezy ślubnej?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na adres: kontakt@djwgarniturze.pl

Na wszystkie zapytania staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin.

Ślub bierze się raz w życiu (przynajmniej takie jest założenie) więc ciężko jest „przetestować” dj wodzirej przed podjęciem decyzji.

Co może pomóc? Opinie par, którym mieliśmy już przyjemność zapewnić oprawę muzyczno-konferansjerską wesela.