Wesele bez disco polo

CMS
Wesele z saksofonem i animator dla dzieci

Oferujemy dodatkowe usługi na przyjęcie weselne: saksofon na żywo oraz animator dla dzieci.

CMS
Wystawiamy faktury

Prowadzimy działalność gospodarczą. Za każdą wykonaną usługę wystawiamy fakturę oraz odprowadzamy od niej podatki.

CMS
Legalna dyskografia

Jesteśmy wielbicielami czarnych krążków. Sporą część muzyki na weselu gramy z płyt winylowych. Pozostałe utwory odtwarzamy z legalnych nośników (mp3, płyty CD).

CMS
Duet Dj i konferansjer

Każde wesele gramy w duecie. Dj odpowiada za oprawę muzyczną, a wodzirej animuje gości.

CMS
Wesela międzynarodowe

Prowadzimy wesela w języku angielskim. Integracja różnych narodów na parkiecie to specjalność dj wodzirej.

CMS
CMS

Muzyka na wesele bez disco polo

Dlaczego dj na wesele nie gra disco polo? Po prostu – nie lubimy takiej muzyki, nie znamy się na niej  i nie chcemy jej serwować gościom. Jest wielu didżejów weselnych, którzy opierają swój repertuar muzyczny na disco polo. My oferujemy przebogatą dyskografię, która obejmuje różne gatunki muzyczne. Jaka jest to muzyka? Rock’n’roll, pop, latino, disco lat 80-tych, taneczna muzyka filmowa.. zdarza się nam zagrać też muzykę klubową, elektroniczną, choć dużo rzadziej. Lista jest bardzo długa i ograniczona tylko naszą wyobraźnią.

Oczywiście zdarza się, że w trakcie wesela przychodzi do nas wujek z prośbą, żebyśmy zagrali „coś normalnego”. Kiedy już ustalimy, co konkretnie ma na myśli, zawsze prosimy najpierw parę młodą o zgodę. Nie chcemy robić nic wbrew ich woli – to jest ich dzień i ma on wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzyli. Jeśli młodzi zrobią wyjątek – nie upieramy się i gramy jeden lub dwa kawałki z dedykacją dla wujka.  „Jesteś szalona” nie popłynie jednak z głośników z naszej inicjatywy. Pary, które decydują się na naszą usługę mają zazwyczaj podobne podejście do muzyki na weselu jak my – w miarę możliwości zero disco polo. Nie możemy ich zawieść! Zasada „tylko dobra muzyka” jest u dj na wesele na pierwszym miejscu! Chcesz posłuchać przykładowych utworów jakie gramy? Sprawdź wesele bez disco polo playlista

Wodzirej na wesele

Czy wesele z klasą oznacza rezygnację z zabaw i oczepin? Oczywiście, że nie! Uważamy, że wodzirej na wesele powinien proponować aktywności integrujące gości i zachęcające do zabawy. Pamiętajmy o tym, że na weselu spotykają się dwie rodziny, które bardzo często widzą się po raz pierwszy w życiu (zwłaszcza dalsza część rodziny i krewni). Nie każdy czuje się komfortowo w tej sytuacji, niektórzy potrzebują więcej czasu by nawiązać relacje z nowo poznanymi osobami.  Zadaniem dj wodzirej na wesele jest pomoc w „przełamaniu lodów” i zmniejszeniu dystansu pomiędzy gośćmi. Co najlepiej działa w takich sytuacjach? Dobra muzyka, która porywa do tańca, oraz zabawy, podczas których uczestnicy w naturalny sposób nawiązują znajomości.

 Jakie zabawy proponujemy gościom? Świetnie sprawdzają się na przykład konkursy Taniec z gwiazdami i Jaka to melodia. Dają gościom szansę popisania się umiejętnościami i wiedzą, wprowadzają element rywalizacji, a przy tym są świetną zabawą, bo prowadzimy je na luzie. Dobrym pomysłem jest też nauka tańca belgijki, która ma proste kroki, a przy tym jest skoczna, wesoła, wyzwala w gościach pozytywną energię. Parom, którym zależy na bardzo uroczystym rozpoczęciu przyjęcia weselnego proponujemy zatańczenie poloneza.

Mamy też alternatywę dla klasycznych oczepin z rzucaniem welonem, choć wiele par woli zachować ten tradycyjny polski zwyczaj. Wszystkim zabawom prowadzonym przez wodzireja na weselu przyświeca jedna generalna zasada - nikt nie może się poczuć niekomfortowo. Niewybredne, kompromitujące żarty nie mają swoich pięciu minut podczas wesela z klasą.

Czego nie robi wodzirej na wesele warszawa? Nie zmusza do wzięcia udziału w zabawie ani zbyt mocno do tego nie namawia. Nie wyciąga gości do kółeczka, na przykład podczas oczepin. Nie namawia do picia wódki. Nie krzyczy „gorzko, gorzko”. Goście mają się czuć na weselu swobodnie, komfortowo i na luzie, a zadaniem konferansjera jest zapewnienie do tego dogodnych warunków.

CMS
CMS

Dj na wesele bez disco polo

Wyznajemy zasadę, że to dj weselny ma się znać na muzyce, nie nasi Klienci. Często pary po prostu nie wiedzą przy czym chcieliby się bawić na swoim weselu oraz jaka muzyka porwie ich gości do zabawy. Ogromnym ułatwieniem są wtedy nasze pakiety muzyczne.

Nie są to gotowe playlisty odtwarzane przez dj-a weselnego, lecz utwory, mające pokazać jak różnorodna może być muzyka na weselu z klasą.

Wesele bez disco polo - jak je zorganizować by wszyscy byli zadowoleni?

Od razu musimy zgasić nadzieję wywołaną tym pytaniem – bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, gdy wszyscy są zadowoleni z wesela. Zwłaszcza, gdy para decyduje się na nieco mniej standardowe rozwiązanie jakim jest wesele bez muzyki disco polo. Dlaczego tak jest? Wesele to dość specyficzny typ imprezy, na której spotykają się goście z zupełnie różnych światów. Różnice pokoleniowe, ale też różnice w stylu życia czy wreszcie inne pojmowanie dobrej zabawy i dobrej muzyki, sprawiają, że ciężko jest zadowolić 100% uczestników. Co możemy zrobić? Postarajmy się chociaż zbliżyć do zadowolenia w 95%. Brzmi to już całkiem dobrze, a jednocześnie jest możliwe do zrealizowania. W jaki sposób? Oto kilka wskazówek:


1. Uprzedźcie gości przed weselem


Jeśli macie w rodzinie lub kręgu znajomych osoby, które darzą disco polo szczerą miłością, uprzedźcie ich wcześniej o swojej koncepcji wesela. Wytłumaczcie, jak ważna jest dla Was oprawa muzyczna i poproście, by to uszanowali. Są ludzie, którzy o wiele lepiej reagują na „nowości”, gdy odpowiednio wcześniej zostaną o nich poinformowani. Niech na spokojnie, w domu, „przetrawią” ten temat. Wtedy szanse, że nie będą odwiedzać dj-a z prośbami o specjalne dedykacje są dużo większe.2. Ustalcie z dj-em weselnym strategię działania

Zastanówcie się, czy dopuszczalne jest dla Was puszczenie 2 lub 3 piosenek disco polo, tak, by pokazać, że robicie ukłon w stronę fanów tej muzyki. Jednocześnie uprzedźcie, że jest to już wszystko, co możecie zaproponować i hity w stylu „Niech żyje wolność” już dziś z głośników nie popłyną. Czas polo zabawy możecie wykorzystać na poprawę makijażu czy zrobienie sobie fotek z rodziną.3. Dyplomacja didżeja

Dobrym pomysłem jest odmowa didżeja w stylu: „bardzo chętnie zagrałbym Państwa ulubione przeboje, ale niestety nie mam disco polo w swojej dyskografii”. Na prośbę o puszczenie muzyki z YouTube'a, odpowiedź jest jedna – „gramy tylko z legalnych źródeł – nie możemy używać takich serwisów podczas imprez komercyjnych”. W przypadku, gdy para młoda zgadza się na 2-3 utwory, didżej proponuje kilka tytułów, które posiada i na tym koniec. Mimo najszczerszych chęci, więcej piosenek disco polo nie zagra, ponieważ nie ma.4. Substytut disco polo

Ostatnia wskazówka polega na zaproponowaniu „substytutu” w postaci piosenek, przy których fani disco polo będą się na pewno super bawili. Mogą to być folkowe hity Golec uOrkiestry czy Brathanków. Z entuzjazmem powinien też spotkać się Krzysztof Krawczyk, Bajm czy nawet Stachursky (wersja dla mniej wrażliwych).Wesele bez disco polo - trend w roku 2021?

Jeśli zastanawiacie się czy w najbliższych latach coraz więcej osób będzie rezygnowało z disco polo na weselach to możemy odpowiedzieć – prawdopodobnie tak. Świadczy o tym chociażby miesięczna ilość haseł wpisywanych w Google, związanych z tym tematem. Didżeje, którzy decydują się na taką koncepcję imprezy weselnej również nie narzekają na brak pracy. O czym warto pamiętać stawiając na dobrą oprawę muzyczną? Nie każdy utwór nadaje się do tańca. Przykładowo, jeśli kochacie zespół The Doors, możemy zagrać ich kawałek podczas przerwy na posiłek. Jeśli jednak chcielibyście zbombardować imprezę ich dyskografią, to musicie się liczyć z tym, że parkiet nie będzie pełny - nawet w połowie. Lepiej więc w tej kwestii zdać się na didżeja i pozwolić mu porwać ludzi do tańca, a kawałki „do słuchania” zostawić na przerwy w blokach tanecznych.

Zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje oraz czy jesteśmy dostępni w dniu Twojej imprezy ślubnej?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na adres: kontakt@djwgarniturze.pl

Na wszystkie zapytania staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin.

Ślub bierze się raz w życiu (przynajmniej takie jest założenie) więc ciężko jest „przetestować” dj wodzirej przed podjęciem decyzji.

Co może pomóc? Opinie par, którym mieliśmy już przyjemność zapewnić oprawę muzyczno-konferansjerską wesela.